Menu
Account
Cart (0)
Home
Store
Skis
Filters
Sort:
Latest Arrivals
Skis | Pelican Shops Online
-65%
NEW
Quick View
Sheeva 9
$749.99
$262.50
New
-65%
NEW
Quick View
Black Pearl 88
$699.99
$245.00
New
-65%
NEW
Quick View
Maven 86
$449.99
$157.50
New
-65%
NEW
Quick View
Maven 86 C
$549.99
$192.50
New
-65%
NEW
Quick View
Playmaker 101 Flat
$699.99
$245.00
New
-65%
NEW
Quick View
Mindbender 89Ti Women's Skis 2024
$699.99
$245.00
New
-65%
NEW
Quick View
Wild Belle DC 84
$699.99
$245.00
New
-65%
NEW
Quick View
Mindbender 90C
$499.99
$175.00
New
-65%
NEW
Quick View
Kore 91 W Mi/Anth
$699.99
$245.00
New